Hizmetlerimiz
 
ImageImageImageImageImage

Hizmetlerimiz

 

Evdeki huzur ve mutluluğun insanın yaşam kalitesini arttırdığına inandığımız için amacımız sizlere tasarım anlayışı yüksek, kullanışlı, konforlu, ve günümüz teknolojisine uygun lüks konutlar üretmektir.

Hem kentsel dönüşüm projeleri ve yeni konut alıcılarımız için, hem de sahip olduğu konutu yenilemek isteyen müşterilerimiz için kişiye özel yaşam seçenekleri sunuyor, evlerinizi kendi gustosu olan, estetik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu mekanlara dönüştürüyoruz.

Konut, villa, ofis, otel alanlarındaki tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

 

1993 yılında Balıkesir Erdek ilçesinde 11.000 m2 arsa üzerine kurulu 3 ayrı besi damı inşaa ederek faaliyete başlanmıştır.

Şu an 45.000 tavuk kapasiteli tam otomatik ve otomasyonlu çiftliğimiz sektörün en büyük tavuk üreticilerinden biri olan Banvit Tavukçuluğa hizmet vermektedir.

Kadıoğlu Besi Çiftliği bölgenin en büyük ve kapsamlı besi çiftliklerinden biridir.

Çiftliğimiz belli dönemlerde yurt dışı firmaları tarafından en kapsamlı ve günümüz şartlarında hijyen ve sistemi 1.derece kaliteli olmasından dolayı ziyaret edilip kontroller yapılmaktadır.

Bu durumla bölgedeki besi çiftliklerine öncülük etmekteyiz.

2010 yılından beri Kadıoğlu Grup olarak Dünya markalarının Türkiye mümessilliğini ve imalatını yapmaktayız. Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan üretim tesislerimizde, müşterilerimizden gelen siparişleri, kumaş aşamasından başlayarak kolleksiyon aşamasına, imalatın ara kontrollerinden, yükleme aşamasına kadar uzman kadromuz tarafından takip etmekteyiz.

Ar-ge ekibimiz yenilikleri, güncel kumaş, aksesuar ve modelleri sürekli takip ederek müşterilerimize yeni alternatifler sunmaktadır.

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirerek, tekstilde hizmet verdiğimiz her alanda en iyi kalite düzeyini hedef alarak müşteri memnuniyetini sağlamak temel prensibimizdir.

 

Kadıoğlu Grup, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1974 yılında başlamıştır. Sektöre adım attığı günden itibaren hızlı bir gelişim göstermiş, kısa sürede İstanbul’un en saygın inşaat şirketlerinden biri konumuna yükselmiştir.

Kadıoğlu’nun bu alanda sağladığı başarı, planlı ve istikrarlı bir çalışma metodu ile gerçekleşmiştir. Profesyonel ve deneyimli yönetici kadrosu, alanında uzman, eğitimli ekibi bu başarıda büyük pay sahibi olmuştur. Başarılı projelere atılan Kadıoğlu imzası, her seferinde güveni bir kat daha artırmıştır. Şirket, geleceğe değer katan, hayat standartlarını yükselten yapılarıyla adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır.

Kadıoğlu Grup, inşaat ve yapı sektöründe olduğu gibi, faaliyette bulunduğu her alanda saygın ve önemli bir marka gücünü ifade etmektedir. Geleceğe de güvenilir bir marka olmanın gücüyle ilerlemektedir.